• Kedy mi príde balík ?

Štandardne je balík doručený do 3 pracovných dní. Keďže sme malá firma nemáme vždy všetko skladom a naši dodávatelia občas nie sú schopný dodať to čo potrebujeme v tak krátkom čase ako si predstavujeme, v prípade že sa jedná o naše dizajny tak sa to vie natiahnuť na 7 až 10 pracovných dní, v takýchto prípadoch Vás budem informovať e-mailom. Balík si môžete vyzdvihnúť na pošte alebo Vám ho doručí kuriér ktorý Vás kontaktuje na telefónnom čísle ktoré ste nám napísali do objednávky. Ďakujeme za pochopenie.

  • Ako zistím, kedy presne balíček príde ?

Pomocou Trackingového čísla ktoré Vám na vyžiadanie zašleme aj s odkazom na web pošty alebo kuriérnej spoločnosti.

  • Akú veľkosť?

Keďže každý strih u nás je iný zo skúsenosti odporúčame obrátiť sa na naše sociálne siete alebo email info@allblack.sk a my Vám radi pomôžeme vybrať tú správnu veľkosť. Ak by Vám náhodou veľkosť nesedela nič sa nedeje radi Vám tovar po dohode vymeníme.

  • Čo ak si objednám niečo, čo mi nesadne?

Nič sa nedeje kontaktujte nás na jednej zo sociálnych sieti prípadne na email info@allblack.sk a my v spokojnosti oboch strán problém vyriešime a tovar vymeníme.

  • Chcem doručený tovar vrátiť. Ako?

Kontaktujete nás na jednej zo sociálnych sieti prípadne na email info@allblack.sk a tovar nám zašlete na adresu z ktorej sme Vám to odoslali kuriérom alebo poštou.

  • Ako vrátim alebo reklamujem svoj tovar?

Kontaktujte nás mailom info@allblack.sk alebo na sociálnych sieťach (FB, Instagram) a my Vám v spokojnosti oboch strán problém vyriešime a tovar vymeníme. Balík nám zašlete na adresu z ktorej Vám bol odoslaný poštou alebo kuriérom

 

 

SLEDUJTE NÁS

ZÁKAZNICKÁ PODPORA: (9:30-17:00)
info@allblack.sk
+ 421 910 808 822

All rights reserved © allblack.sk